Blog
TELAWIW OnLine: Prawda leży na wierzchu
Eli Barbur
Eli Barbur Szef serwisu TELAWIW OnLine.
158 obserwujących 1537 notek 2415877 odsłon

Moje ostatnie komentarze

Jeśli już na to zeszło, to ująłbym rzecz bardziej adekwatnie: "polskie obozy" są takim samym ordynarnym kłamstwem, jak mówienie o Izraelu per "Tel Awiw".
Żarty, żartami, ale już jakiś czas temu zaczęło mi brakować słów na określenie zjawisk i wydarzeń zachodzących w 2.0. Konieczne absolutnie są nowe słowa oddające prawdę o naszych czasach.
Gdybyś dostał piąchą w twarz i stracił przytomność, to nie byłoby to "pobiciem do nieprzytomności" baranku boży?
Polecam Twojej uwadze fakt, że TedS ma jakieś świetne mety na tropikalnych bezludnych wysepkach karaibskich - hamaczek, palemki, hurysy z kwiecistymi naszyjnikami + RUM.
Termin "niewolnicza praca" używany jest w naszych czasach przenośnie - trzeba być kompletnym imbecylem, żeby czegoś takiego nie wiedzieć.
Jest dokładnie tak, jak napisałem (pierwszy ostry cios w miękkie podbrzusze ZSRR) - choć oczywiście Samosierrrra była ważniejsza :).
O jakim rozwiązaniu i którym premierze mowa, bo ten obecny, BIBI Netanjahu, chyba by się przekręcił z uciechy, gdyby to usłyszał i miałby rację w 100%.
Synaj został oddany Egiptowi w ramach układu pokojowego Camp-David, który sprawdza się do dziś, wiec w sumie nie było to głupie. W 1979 roku nikt jeszcze nie mógł przewidzieć, że 30 lat później pojawi się tam jakiś IS...


O mnie

STARAM SIĘ GADAĆ DO RZECZY.
Opublikowałem powieści „ GRUPY NA WOLNYM POWIETRZU ” (Świat Literacki, W-wa 1995 i 1999) i „ STREFA EJLAT ” (Sic!, W-wa 2005); tom opowiadań ” TEN ZA NIM ” (Świat Literacki, W-wa 1996); ” WZGÓRZA KRZYKU” (Świat Literacki, W-wa 1998) - zbiór reportaży i wywiadów zamieszczanych w latach 90. w GW i tygodniku Wprost; „WŁAŚNIE IZRAEL” (Sic!, W-wa 2006) - wywiad-rzeka o Izraelczykach.  “ TSUNAMI ZA FRAJER. Izrael - Polska - Media” (wyd. Sic!, W-wa 2008) - zbiór felietonów blogowych, zamieszczanych w portalach: wirtualnemedia.pl i salon24.pl.; פולין דווקא (Właśnie Polska)- reportażowa opowieść o Polsce z rozmowami o kulturze - Jedijot Sfarim, Tel Awiw 2009; WARSZAWSKI BEDUIN (Aspra-Jr, W-wa 2012)- biografia Romana Kesslera. @ ZDZICHU: WITH A LITTLE HELP OF HUMAN SHIELDS. Spiro Agnew: The bastards changed the rules and didn’t tell me. I LOVE THE SMELL OF NAPALM IN THE MORNING (Apokalipsa teraz). "Trzeba, żeby pokój, w którym się siedzi, miał coś z kawiarenki" (Proust). MacArthur: Old soldiers never die; they just fade away. Colombo: Just give me the facts. "Fuck the Cola, Fuck the Pizza, all we need is Slivovica". Viola Wein: Lokomotywa na Dworcu Gdańskim nie miała nic wspólnego z wierszem Juliana Tuwima.
FUCK IT! AND RELAX (John C. Parkin) free counters

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Jeśli już na to zeszło, to ująłbym rzecz bardziej adekwatnie: "polskie obozy" są takim...
  • Żarty, żartami, ale już jakiś czas temu zaczęło mi brakować słów na określenie zjawisk...
  • Gdybyś dostał piąchą w twarz i stracił przytomność, to nie byłoby to "pobiciem do...

Tagi